Masz pytanie?
Wyszukiwarka
PayU

PayU - logo

W naszym sklepie zapłacisz szybko, wygodnie i bezpiecznie przez PayU - szybkie przelewy, płatności kartą, BLIK'iem i inne.

eRaty

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - logo

W naszym sklepie kupisz więcej dzięki tanim eRatom od Santander Consumer Banku

Stoły na 8 nogach

W naszym sklepie zaopatrują się i osoby dysponujące mniejszymi przestrzeniami (niewielkimi restauracjami, kawiarniami, mieszkaniami), jak też i klienci, którzy potrzebują miejsca dla większej liczby gości. W tym miejscu prezentujemy Państwu produkty z tej drugiej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z pięknymi stylowymi stołami na ośmiu nogach.

 

Przy dużym stole z ośmioma nogami znajdzie się miejsce dla wszystkich

Czasem pojawia się konieczność usadzenia większej liczby osób, niż zwykle gościmy przy naszym stole. Taka wyjątkowa okazja powinna budzić entuzjazm i być okazją do mile spędzonego czasu, a nie wywoływać stres. Duży stół z ośmioma nogami sprawia, że nasi klienci i klientki czują się pewnie w każdej sytuacji.

 

Masywny stół na ośmiu nogach a oszczędność miejsca

Zarówno firmy, jak i osoby prywatne doceniają fakt, że mebel można sprawnie składać i rozkładać. Gdy nie ma potrzeby korzystania z tak dużego blatu, wystarczy kilka ruchów, żeby przed Państwa oczami ukazał się elegancki, zgrabny stół. To uniwersalne rozwiązanie powstało z myślą o osobach, które:

  • cenią wygodę

Koniec ze ściskiem przy stole i innymi problemami natury organizacyjnej.

  • nie chcą decydować się na kompromisy

Duży stół z ośmioma nogami sprawia, że nie muszą Państwo wybierać zbyt małego, lub zbyt dużego mebla. To wyposażenie dostosuje się do Państwa aktualnych potrzeb.

  

Stół na 8 nogach - niezawodna i wytrzymała konstrukcja 

Wszystkie warianty, dostępne w naszym sklepie są odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie sprawiają problemów podczas pielęgnacji, a w ich konstrukcji uwzględniono niezawodne, wytrzymałe prowadnice.

 

stół z ośmioma nogami - masywny stół na ośmiu nogach - duży stół z ośmioma nogami

PayU - logotypy banków

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - baner

Facebook