Masz pytanie?
Wyszukiwarka
PayU

PayU - logo

W naszym sklepie zapłacisz szybko, wygodnie i bezpiecznie przez PayU - szybkie przelewy, płatności kartą, BLIK'iem i inne.

eRaty

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - logo

W naszym sklepie kupisz więcej dzięki tanim eRatom od Santander Consumer Banku

Narożniki

Wyposażając salon, zawsze bierzemy pod uwagę to, ile osób będzie z niego korzystać. Z myślą o tym wybiera się komplet wypoczynkowy. Jego rozmiar powinien pozwolić na komfortowe spędzanie czasu zarówno domownikom, jak i też i osobom, które przyszły w odwiedziny. Trudno znaleźć popularniejsze i bardziej funkcjonalne rozwiązanie do salonu niż meble w postaci narożników. Ich kształt umożliwia integrację wszystkim osobom w pomieszczeniu. Dzięki temu wspólne spędzanie czasu, granie w gry planszowe czy zwykłe rozmowy charakteryzują się zwiększonym komfortem.

 

Meble w postaci narożników

 

Narożnik to mebel wielofunkcyjny. Może spełniać funkcję sofy i sprawiać, że cała rodzina wspólnie zasiądzie przed ulubionym filmem. Pozwala też na większy komfort niż niejeden fotel, dzięki możliwości wyprostowania nóg. Meble w postaci narożników świetnie sprawdzają się, gdy potrzebujemy zorganizować gościom miejsce do spania. Propozycje, które oferujemy, bardzo łatwo się rozkładają, by po chwili pełnić funkcję wygodnego łóżka pokaźnych rozmiarów. W jednym meblu drzemie więc ogromny potencjał, a jego właściciele mogą dowolnie korzystać z kilku jego funkcjonalności.

 

Możliwość zdecydowania o wymiarach mebla to opcja, która jest atrakcyjna dla coraz szerszej grupy osób. Każdy salon jest inny. Zamiast szukać rozwiązań, które spełnią wymagania związane z charakterem danej przestrzeni, lepiej jest po prostu takie rozwiązanie stworzyć. Wymiary mebli, które oferujemy, są indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Możliwość indywidualizacji narożnika dotyczy również jego strony, czyli krótszego ramienia. To Państwo określają, czy potrzebujecie mebla prawostronnego, czy lewostronnego. Ciekawym wariantem jest narożnik symetryczny. W takich modelach obydwa ramiona są tej samej długości. Doskonale pasuje do większych salonów i mieści więcej osób niż tradycyjne narożniki.

Kępno meble - narożniki na wymiar

 

Modele wykonujemy zgodnie z wybranym wzorem, zawartym we wzorniku dostępnym na naszej stronie. W niektórych przypadkach pracujemy też na dostarczonej przez klienta próbce. Na Państwa życzenie, do wybranego narożnika, stworzymy:

  • fotel
  • pufę

 

W ten prosty sposób będą mogli państwo wykreować piękną, stylową i spójną przestrzeń. Salon dzięki temu stanie się prawdziwie reprezentacyjną częścią mieszkania. Serdecznie zapraszamy również do sprawdzenia pozostałych kategorii, w których znaleźć można m.in. stylowe sofy i kanapy. Niektóre z tych rozwiązań stanowią estetyczne odwzorowanie narożników. Wybierając kilka sztuk mebli tego typu, z powodzeniem można urządzić wnętrza w prestiżowych firmach, gabinetach oraz eleganckich hotelach. Każdy wyrób, który przekazujemy klientowi, charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem z odpornych na zniszczenia materiałów. Dbamy zarówno o ogólną prezentację mebla, jak i o znajdujące się w jego obrębie detale. Dzięki temu mogą Państwo wprowadzić do wybranej przez siebie przestrzeni odrobinę luksusu i cieszyć się solidnym meblem przez długi czas.

 

Zobacz też:

Sortuj wg:

PayU - logotypy banków

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - baner

Facebook