Masz pytanie?
Wyszukiwarka
PayU

PayU - logo

W naszym sklepie zapłacisz szybko, wygodnie i bezpiecznie przez PayU - szybkie przelewy, płatności kartą, BLIK'iem i inne.

eRaty

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - logo

W naszym sklepie kupisz więcej dzięki tanim eRatom od Santander Consumer Banku

Krzesła tapicerowane

Krzesło tapicerowane jest sprzętem znanym od wieków. Początkowo miało formę prostego taboretu – w nieco zmodernizowanej formie używany jest do dzisiaj, później z prostym niezbyt wygodnym oparciem służyło do siedzenia zamożnej części ludności, a jeszcze później zaczęto umieszczać na nim miękkie poduszki, co dało początek tapicerowaniu. Krzesło tapicerowane – mebel niezbędny do chwilowego odpoczynku, wygodnego skonsumowania posiłku czy też rodzaj wyższego schodka, który umożliwi sięgnięcie do wysokiej półki.

Przeczytaj także: zestawy w postaci stołu i krzeseł

 

Krzesła tapicerowane - wygoda w nowoczesnym stylu

 

Krzesła tapicerowane, wyściełane miękką gąbką są o wiele wygodniejsze niż proste drewniane krzesła. Są też bardziej eleganckie – mogą z powodzeniem służyć za siedziska w salonie, jadalni, a także w kuchni.

Szkielet krzesła tapicerowanego tworzony bywa zazwyczaj z drewna, ale z powodzeniem można wykorzystać inny materiał, jak metal czy tworzywo sztuczne, które powodują, że mebel jest dużo lżejszy.

Jedną ze znanych i cenionych firm zajmujących się produkcją i sprzedażą mebli tapicerowanych w tym krzeseł tapicerowanych jest firma Meble Jeziorny.

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że krzesła tapicerowane produkowane przez nasz zakład są bardzo cenionymi i poszukiwanymi sprzętami.

 

Krzesła tapicerowane stylizowane

 

W naszej bogatej ofercie znajdują się interesujące modele krzeseł tapicerowanych. Obicia krzeseł tapicerowanych występują w szerokiej gamie barw, a dzięki różnym materiałom użytym na tapicerkę znakomicie można je dopasować do każdego wystroju wnętrza.

Część modeli to krzesła tapicerowane o nowoczesnej prostej formie, inne stylizowane są na minione epoki – z wygiętymi nóżkami i ozdobnymi oparciami.

 

Krzesło tapicerowane ozdobne

 

Do niektórych dodano elementy dekoracyjne w postaci ozdobnej kołatki lub kryształków, lub ozdobnie wyprofilowanego oparcia; posiadamy również modele, w których najbardziej atrakcyjnym elementem jest tylna strona oparcia krzesła.

W modelach drewnianych stylizowanych na antyki, dokładnie odwzorowano detale wraz z ozdobnymi podłokietnikami. Tapicerka do takich krzeseł również została starannie dopasowana.

Krzesła tapicerowane produkowane w naszej firmie wyróżniają się niebanalnym wzornictwem. Drewno, z którego tworzony jest szkielet krzeseł malowane jest na kolor według życzenia klienta. Ta zasada obejmuje również kolor tapicerki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, wszystkie ceny naszych mebli podlegają negocjacjom co powoduje, że nasza firma zyskała sobie duże zaufanie u odbiorców.

 

Dostępne kolory krzeseł tapicerowanych jak we wzorniku (kliknij na wzorniki u góry).

Kolor drewna dorabiamy również pod dostarczoną próbkę.

!UWAGA!

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN

Proszę pytać drogą mailową - biuro@meblejeziorny.pl

Sortuj wg:

PayU - logotypy banków

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - baner

Facebook