Masz pytanie?
Wyszukiwarka
PayU

PayU - logo

W naszym sklepie zapłacisz szybko, wygodnie i bezpiecznie przez PayU - szybkie przelewy, płatności kartą, BLIK'iem i inne.

eRaty

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - logo

W naszym sklepie kupisz więcej dzięki tanim eRatom od Santander Consumer Banku

Stoły kolumnowe

Stoły kolumnowe

Stół to podstawowe wyposażenie każdego domu. Dowodem na to jest fakt, że po przeprowadzce do nowego mieszkania, brak stołu można odnotować bardzo szybko. Nawet osoby zamieszkujące stosunkowo mały metraż, nie rezygnują z tego wyposażenia. Przy blacie stołu gromadzi się rodzina, bliscy i przyjaciele. Nic więc dziwnego, że ten mebel wielu osobom kojarzy się z domową atmosferą i ciepłem. W tej kategorii proponujemy produkty, które pozwolą wydobyć z pomieszczenia właśnie takich charakter. Wierzymy, że istnieją meble, które ze zwykłego pokoju czynią przytulną i funkcjonalną przestrzeń mieszkalną. Właśnie takim rozwiązaniem są stoły kolumnowe.

 

Nowoczesne stoły kolumnowe - ciekawy akcent w mieszkaniu

Standardowe stoły są wyposażone w cztery nogi. W przypadku stołów kolumnowych mamy do czynienia z jedną, masywniejszą podstawą. Taka konstrukcja pozwala osiągnąć intrygujące efekty. Po pierwsze, mebel prezentuje się dużo solidniej niż zwykły stół. Nadaje więc pomieszczeniu atmosfery luksusu. Po drugie, stoły kolumnowe wyglądają ciekawiej i mniej typowo, niż ich standardowi kuzyni. Jest to więc rozwiązanie idealne dla osób, które oczekują mniej banalnych form. Warto wspomnieć również o tym, że konstrukcja stołu kolumnowego pozwala wygodnie zasiąść wokół mebla większej liczbie osób. Tę właściwość produktu można wykorzystać, podczas niespodziewanych odwiedzin gości czy większych wydarzeń rodzinnych.

 

Warianty stołów kolumnowych

Nowoczesne stoły kolumnowe występują pod różnymi postaciami. Nie da się więc tutaj mówić o nudnej jednorodności. Ta kategoria produktów, dostępnych w naszym sklepie, doskonale to udowadnia. Wśród proponowanych opcji znaleźć można m.in. blaty pokryte szkłem. Przepięknie odbijają światło. Takie połyskliwe powierzchnie spełniają funkcję dekoracyjną i dzięki niej jadalnia wydaje się bardziej wykwintna.

 

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się też warianty matowe. W łatwy sposób można je dopasować do pozostałych elementów aranżacji pokoju. Świetne komponują się z innymi materiałami; dotyczy to zarówno tworzyw sztucznych, jak i naturalnych surowców: drewna i kamieni.

 

Stoły kolumnowe, które oferujemy w naszym sklepie, pokryte są wysokiej jakości naturalnymi okleinami. Takie rozwiązania pozwalają osiągnąć zróżnicowane efekty. Co bardzo ważne w przypadku blatów, okleiny nie sprawiają problemów podczas pielęgnacji. Bez większego wysiłku można więc usunąć z nich plamy, powstające na skutek regularnego użytkowania. Przy każdym z wariantów stołu, znajdą Państwo opis dostępnych wersji kolorystycznych, wymiary mebla oraz wykorzystane materiały. Do wykonania podstawy używamy m.in. drewna bukowego. Charakteryzuje się wysoką odpornością na:

  • przebarwienia;
  • upływ czasu;
  • uszkodzenia mechaniczne.

 

Aby wykreować piękną przestrzeń jadalnianą, warto zainwestować w krzesła, idealnie pasujące do stołu kolumnowego. Stworzone zostały z tym samych materiałów, co stół i nawiązują do niego pod względem estetyki. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zestawami mebli. Chętnie opowiemy bliżej o naszych produktach i udzielimy informacji o dostępnych wariantach kolorów i wzorów.

 

Zobacz też:

PayU - logotypy banków

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - baner

Facebook