Masz pytanie?
Wyszukiwarka
PayU

PayU - logo

W naszym sklepie zapłacisz szybko, wygodnie i bezpiecznie przez PayU - szybkie przelewy, płatności kartą, BLIK'iem i inne.

eRaty

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - logo

W naszym sklepie kupisz więcej dzięki tanim eRatom od Santander Consumer Banku

Zestawy stoły i krzesła

 

Solidne stoły i krzesła powinny doskonale radzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami, wynikającymi z codziennego użytkowania. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że osoby wybierające naszą ofertę, kupują wyposażenie z myślą o dłuższej perspektywie czasowej. Tylko starannie wykonany mebel, bazujący na trwałym surowcu i funkcjonalnym projekcie może zapewnić użytkowniczkom i użytkownikom komfort przez wiele lat.

 

Zestawy stołów i krzeseł - jak dbamy o Państwa wygodę?

Kategoria obejmuje zróżnicowane modele i może wydawać się, że część z nich nie ma ze sobą żadnych punktów wspólnych. To jednak pozory, bo wszystkie komplety powstały w trosce o wygodę osób, gromadzących się przy stole. Zarówno masywne, ciężkie krzesła, jak i nieco lżejsze modele, charakteryzują się pewną konstrukcją, gwarantując wygodę nawet podczas dłuższych spotkań przy stole. Proponujemy zestawy stół + 4 krzesła, idealnie sprawdzające się w kameralnych miejscach i niewielkich metrażach. Wśród dostępnych opcji znajdą Państwo również bardziej rozbudowane warianty, pozwalających na zaplanowanie spotkania nawet dla 12 osób. Z tak dużym wyborem szybko odnajdą Państwo optymalną opcję.

 

Kto decyduje się na stoły i krzesła w zestawach?

Tego typu wyposażenie wyróżnia się ogromną uniwersalnością. Sprawdza się m.in. w:

 

  • prywatnych mieszkaniach i domach;
  • firmach (np. w salach konferencyjnych);
  • eleganckich restauracjach.

 

Oferowane produkty przypadną do gustu osobom, preferującym tradycyjne modele. W takich wariantach krzesła i stoły w zestawach zachwycają klasycznym pięknem. Do bliższego poznania naszych propozycji zachęcamy również klientów, gustujących w nowoczesnych formach. Z myślą o nich powstały uproszczone, minimalistyczne modele, ujmującą elegancją surowością.

 

Stoły i krzesła - połączenie piękna, precyzyjnego wykonania i funkcjonalności

Wszystkie zestawy stołów i krzeseł wykonane zostały z materiałów odpornych nawet na intensywną eksploatację. Na poszczególnych podstronach zawarliśmy szczegółowe informacje o wykorzystanym surowcu oraz o wymiarach każdego mebla. Czytelne zaprezentowanie oferty, atrakcyjny wybór wzorników, możliwość wykończenia wyposażenia zgodnie z dostarczoną próbką - to wszystko sprawia, że nasi klienci mogą cieszyć się optymalnie dopasowanym zestawem. Z przyjemnością przybliżymy Państwu informacje o każdym z dostępnych modeli, odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy wybrać idealny wariant stołu i krzeseł.

 

przykładowy stół z krzesłami

Do każdego stołu można dopasować

inny wzór krzesła oraz dowolną ilość.

Możliwość  zmiany wymiaru stołu!

 

Kolory jak we wzorniku lub pod dostarczoną próbkę

 

PROSZĘ PYTAĆ TELEFONICZNIE 693-621-510

 LUB DROGĄ E-MAIL - biuro@meblejeziorny.pl

 

stół z krzesłami

zestawy stoły i krzesła - stoły i krzesła - stoły i krzesła w zestawach

  

 

PayU - logotypy banków

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - baner

Facebook