Masz pytanie?
Wyszukiwarka
PayU

PayU - logo

W naszym sklepie zapłacisz szybko, wygodnie i bezpiecznie przez PayU - szybkie przelewy, płatności kartą, BLIK'iem i inne.

eRaty

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - logo

W naszym sklepie kupisz więcej dzięki tanim eRatom od Santander Consumer Banku

Stół + 16 Krzeseł

W naszej ofercie uwzględniamy również meble, spełniające specjalne potrzeby. Do takich rozwiązań można zaliczyć stół na 16 osób. To mniej standardowy wariant, bo wymaga dużej przestrzeni. Przeważnie wybierany jest do miejsc, w których liczy się elegancki wygląd mebli i występuje potrzeba usadzenia większej liczby gości.

 

Stół 16 osobowy - zestaw z krzesłami

Wyposażenie tego typu będzie doskonałe do sal konferencyjnych. Sprawdzi się w kancelariach, redakcjach i wszędzie tam, gdzie konieczna jest współpraca całego zespołu.

Stoły na 16 osób wybierają również podmioty, zajmujące się organizację eventów. Duży blat pomieści wielu uczestników wydarzenia, niezależnie czy jest to oficjalna służbowa kolacja w restauracji, chrzciny czy inna okazja.

 

W zestawach, obok stołu 16 osobowego, zawarliśmy również komplet komfortowych krzeseł. Charakteryzują się klasycznym, stylowym wyglądem. Możliwość doboru tkaniny obiciowej pozwala Państwu wykreować własny, niepowtarzalny efekt. Realizujemy projekty zgodne z naszym wzornikiem lub dostosowujemy się do próbek dostarczonych przez klienta.

 

Oprócz modnego wyglądu, nasze meble odznaczają się:

  • trwałością

Podstawa stołu stworzona jest z drewna bukowego. Wyposażenie charakteryzuje się więc solidnością.

  • precyzją wykonania

W naszych realizacjach nie ma miejsca na niedociągnięcia. Meble są dopracowane, zachwycają wyglądem zarówno z daleka, jak i z bliska.

 

Z przyjemnością opowiemy Państwu więcej o naszej ofercie i pomożemy wybrać optymalny wariant.

PayU - logotypy banków

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - baner

Facebook